Команда Конотопської станції юних туристів – призери обласного семінару-зльоту зі спортивного туризму для працівників освіти

Команда міста Конотоп стала призером обласного семінару-зльоту зі спортивного туризму для працівників освіти. Змагання проходили з 23 по 26 вересня 2021 року на території Сумської міської громади поблизу бази відпочинку “Зелений Гай”. програмою заходу було передбачено проведення теоретичних і практичних занять з туризму, змагання зі спортивногго туризму. До прграми змагань входили: спортивне орієнтування, туристська смуга перешкод (особистий та командний залік), а також дистанція з водного туризму. В окремих видах програми наша команда посіле ІІ місце у спортивному орієнтуванні (в особистому заліку Богдан Демченко став другим, а Валентина Черняк та Ігор Хвостов – четвертими) та ІІІ – у командній смузі перешкод. У загальному заліку конотопці отримали призове ІІІ місце. У складі конотопської команди виступали Валентина Черняк, Альона Стеценко, Ігор Хвостов, Руслан Тарасенко, Микола Таскаєв, Сергій Юрченко та Богдан Демченко.