Правила поведінки учасників освітнього процесу під час сигналу “Повітряна тривога”

 

  1. Відповідальна особа у разі надходження сигналу вмикає систему оповіщення закладу (за наявності).
  2. Керівник гуртка сповіщає вихованців (словесно) про загрозу або виникнення надзвичайної ситуації та припинення заняття, батьків – про переміщення дітей до укриття.
  3. Відповідальна особа разом із педагогами має скоординувати хід евакуації вихованців від кабінету до захисної споруди (укриття).
  4. Кабінети мають бути організовані для негайного пересування двома колонами в приміщенні та швидкого його залишення.
  5. Відповідальні за евакуацію особи повинні знаходитись у заздалегідь визначених місцях та допомогти в організації та регулюванні швидкого руху до захисної споруди.
  6. Медичний працівник повинен знаходитись у відведеному для нього місці для швидкого надання медичної допомоги.
  7. Відповідальні особи після оголошення сигналу оповіщення мусять перевірити всі приміщення закладу на відсутність у них учасників освітнього процесу та працівників закладу, по завершенню перевірки прямувати до найближчого укриття.
  8. Вихованці або групи вихованців, які знаходяться на подвір’ї закладу, під час сигналу тривоги повинні рухатися під наглядом керівника або самостійно до захисної споруди.
  9. У середині захисної споруди відповідальні особи повинні забезпечити, щоб вихованці швидко та обережно зайняли свої місця. Після того, як усі вихованці займуть свої місця, відповідальний за групу повинен перевірити наявність усіх вихованців.
  10. Під час перебування в захисній споруді педагоги та відповідальні особи повинні провести заходи, щоб заспокоїти дітей та всіх, хто знаходиться в ній.
  11. Після завершення небезпеки та оголошення про відбій тривоги, педагоги та відповідальні особи слідкують за тим, щоб вихід усіх учасників освітнього процесу з укриття здійснювався колоною або групою.

Вам може бути цікаво...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *